ХАРКІВЩИНА: WEB-проект Харківської обласної універсальної  наукової бібліотеки

Почесні громадяни м. Харкова (1999-2016)

Звання "Почесний громадянин міста Харкова" у 1998 році було відновлено у правах і розроблено положення про його присвоєння з врученням нагрудного знака і занесення імені до "Книги Почесних громадян міста Харкова". Докладніше про положення..

Александровська Алла Олександрівна (2008)

Андрійко Микола Матвійович (1999)

Архієпископ Ізюмський Владико Онуфрій (2008)

Астахова Валентина Іларіонівна (2011)

Бабаєв Володимир Миколайович (2010)

Бакіров Віль Савбанович (2009)

Бандурка Олександр Маркович (2003)

Барсегян Олександр Сергійович (2006)

Бездітко Андрій Павлович (1999)

Бершов Сергій Ігорович (2004)

Біблик Валентин Васильович (1999)

Бойко Валерій Володимирович (2014)

Бондаренко Михайло Федорович (2012)

Борисюк Михайло Дем'янович (2007)

Братчун Григорій Олександрович (2013)

Бугаєць Анатолій Олександрович (2010)

Вахно Микола Іванович (2013)

Вєркіна Тетяна Борисівна (2012)

Вировець Ігор Іванович (2016)

Водовозов Наум Петрович (2015)

Волошин Петро Власович (2015)

Гельфгат Ілля Маркович (2009)

Гречаніна Олена Яківна (2007)

Гуровий Юрій Андрійович (2000)

Гурченко Людмила Марківна (1999)

Гусаров Сергій Миколайович (2010)

Добкін Михайло Маркович (2013)

Дуденко Світлана Іванівна (2015)

Духовський Олександр Ерікович (2014)

Дьомін Олег Олексійович (2006)

Жданов Олександр Андрійович (2008)

Залюбовський Ілля Іванович (2006)

Златкин Юрій Михайлович (2011)

Золотарьов Володимир Михайлович (2014)

Ісаєв Леонід Олексійович (2000)

Калабухін Анатолій Васильович (2010)

Каркач Павло Михайлович (2012)

Карпєєв Михайло Полікарпович (2013)

Кирик Сергій Васильович (2013)

Кірпа Георгій Миколайович (2004)

Клочкова Яна Олександрівна (2005)

Коваленко Алла Арестовна (2012)

Колеснікова Зоя Харитонівна (2015)

Коливанова Світлана Іванівна (2002)

Конарєв Микола Семенович (1999)

Крайнєв Володимир Всеволодович (2004)

Кривцов Володимир Станіславович (2011)

Крівцов Олександр Станіславович (2009)

Кроленко Юрій Якович (2008)

Крячко Дмитро Опанасович (2011)

Куделко Сергій Михайлович (2016)

Кушнарьов Євген Петрович (2006)

Лісовий Володимир Миколайович (2012)

Ложкін Борис Євгенович (2015)

Лупальцов Володимир Іванович (2016)

Мала Любов Трохимівна (1999)

Маркевич Мирон Богданович (2012)

Масленніков Павло Андрійович (2012)

Мацевитий Юрій Михайлович (2015)

Митрополит Харківський і Богодухівський Владико Никодим (1999)

Мірошниченко Євгенія Семенівна (2001)

Неклюдов Іван Матвійович (2012)

Овєчкін Анатолій Петрович (2009)

Остапчук Віктор Миколайович (2010)

Остащенко Сергій Михайлович (2003)

Палкін В'ячеслав Сергійович (2008)

Пивоваров В’ячеслав В’ячеславович (2011)

Пилипчук Михайло Дмитрович (2007)

Питіков Іван Никифорович (2005)

Погорєлов Олексій Васильович (2001)

Подшивалов Володимир Іванович (2010)

Полторак Степан Тимофійович (2013)

Пономаренко Володимир Степанович (2012)

Поярков Юрій Михайлович (1999)

Прокопенко Іван Федорович (2009)

Пуртов Федір Петрович (2013)

Радченко Володимир Олександрович (2015)

Реусов Володимир Олексійович (2000)

Рідний Олександр Миколайович (2014)

Розенфельд Леонід Георгійович (2011)

Семиноженко Володимир Петрович (2010)

Сергєєв Володимир Григорович (1999)

Слонім Петро Львович (2002)

Соколовський Степан Миколайович (2009)

Соловйов Микола Миколайович (2015)

Сташис Володимир Володимирович (2000)

Суботін Віктор Георгійович (2013)

Тарабаринов Леонід Семенович (2003)

Таукешева Тетяна Дмитрівна (2010)

Тацій Василь Якович (2004)

Товажнянський Леонід Леонідович (2011)

Тронько Петро Тимофійович (2002)

Трусов Костянтин Ананійович (1999)

Туренко Анатолій Миколайович (2012)

Фатєєва Наталя Миколаївна (2011)

Фельдман Олександр Борисович (2013)

Фокін Володимир Петрович (2011)

Фукс Павло Якович (2014)

Харченко Олександр Михайлович (2007)

Чемеровський Юхим (Фелікс) Аронович (Аркадійович) (2014)

Черних Валентин Петрович (2011)

Чернов Сергій Іванович (2014)

Шалімов Олександр Олексійович (2001)

Шердіц Костянтин Костянтинович (2016)

Шифрін Яків Соломонович (2016)

Шпейєр Олександр Пантелійович (2004)

Шрамко Борис Андрійович (2005)

Шрамко Юрій Меркурійович (2010)

Шумілкін Володимир Андрійович (2011)

Шутенко Леонід Миколайович (2007)

Юдін Олександр Іванович (2010)

 

до головної сторінки...